| al3e3xutza a întrebat:

Sal am o intrebare: ce sa fac sa slabesc NUMAI la burta; la fund, picioare etc mnu vreau. ajutati-ma dau fundita plz :*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,gasesti pe net diferite exercitii pentru burta, sa slabesti...eu zic sa faci abdomene cat mai multe, in fiecare zi mai multe si vei vedea in scurt timp rezultatele.

4 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Exercitii fizice!
Abdomenele.Ele iti tonifieaza burtica.

| maryy a răspuns:

Trebuie sa faci foarte multe abdomene si evita painea si grasimile.

| 5SOS a răspuns:

Foarte mult sport abdomene.Deastea

| cattalynn a răspuns:

Eu zic sa faci alergare...sau cu bicicleta prin oras.Bicicleta ar fi o idee foarte buna.Te mai si plimbiwinking