| Alcs a întrebat:

Am o problema cu Internet Explorerul! Deci cand intru in Internet Explorer imi apare deasupra o dunga pe care scrie ,,Internet Explorer in currently running with add-ons disabled." Ce as putea face?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in ->Start-> Toate programele-> Accesorii-> System Tools-> Internet Explorer. În cazul în care ai ->Internet Explorer (Fara programe de completare), da click dreapta pe el si apoi click pe-> Proprietăţi şi scoate(sterge) de la TINTA ->tot ce scrie dupa.exe->adica extoff ->click pe Apply->OK. Vezi foto: http://i.imgur.com/QOirl.jpg
Bafta!