| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o problema cu mozila! Zice ca nu pot folosi extensiile si semnele de carte si in bara de navigare nu-mi apare istoricul si nici nu ma lasa sa dau inapoi cand intru pe orice site sau link! Si la internet explorer scrie : Internet Explorer is currently running without add-ons! Ce inseamna asta? Cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georgedanielc a răspuns:

Http://maxthon-browser.findmysoft.com/download/
foloseste browserul asta si sunt sigur ca imediat vei uita de mozila:)

| nalex3 a răspuns:

Reinstaleaza Mozila si la final trebuie sa te intrebe ce extensii folosesti si dai internet explorer.