| AnnyKllau a întrebat:

Hello TPU! nu mai pot sa folosesc Internet Explorer, cand intru scrie Add-ons disabled, m-am dus la Manage Add-ons, trebuie sa fie Enabled sau Disabled?

7 răspunsuri:
| Peter28 a răspuns:

Enabled. Dar poti folosi Google Chrome sau Mozilla Firefox. Internet Explorer a fost cel mai bun browser dar acum l-au intrecut altele.

| Lumynyzza a răspuns:

Enabled

| ashtray a răspuns:

Trebuie sa fie enabled

| AnnyKllau explică:

Folosesc Chrome, dar imi trebuie Explorer si cand il deschid > Internet Explorer is currently running without add-ons

| AnnyKllau explică:

Mozilla nu mai merge instalata, nu stiu de ce, dar cand o instalez se blocheaza calculatorul si trebuie sa ii dua restart... enabled trebuie sa fie toate? big grin

| Anonymous7 a răspuns:

Incearca Google Chrome. Merge foarte bine happy

| Alifa a răspuns:

MAzilla folosesteo merge un pic mai greu ca Chrom insa este mai confortabil pentru uilizat si nu vei avea astfel de probleme poti si modifici disignu lui adica teme! Eu am 3 ani decind folosesc Mazilla si nu am probleme deloc