| silver19 a întrebat:

Sal, am o problema, mi-am uitat parola dp facebook si acum cand dau la forget password imi cere textul acela din fereastra pe care il introdu corect si mai jos imi cere "marea britanie" si nu stiu ce sa bag acolo!?! stiti cumva despre ce este vorba fiindca n-as vrea sa-mi pierd contul mai ales ca abia reusisem sa-mi strang majoritatea prietenilor acu mi-e gre sa o iau de la capat...pls help! mersi.

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Si eu am patit asa. cred ca adresa de email trebuie si ai grija sa nu tastezi ceva gresit de ti da eroare, mai asteapta raspunsuri te rez [prietenii] eu intru ff rar pe fb