| anonim_4396 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare Ce parere aveti unde mai bine sa merg sa invat dupa clasa 9 la colegiul financiar bancar sau la liceu? happy dau funda si vot

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna. Daca vrei sa te duci la un servici d-asta legat de banci, finante, business, du-te la colegiu. Eu zic mai bine sa te duci la un liceu mai bun, sa inveti ceva cand termini cele 4 clase, si dupa poti sa mergi si la o facultate pe profil bancar. Bafta!

| Gentiana a răspuns:

Eu cred ca la colegiu ar fi mai bun daca vrei sa ai ca servici ceva legat de banci/jurnalism. Sau la liceu apoi la facultate.Acum e decizia ta.

| koopman a răspuns:

Buna.Eu zic sa te duci la liceu, pentru ca este o parte a vieti tale care nu se uita, o sa iesi cu colegii, acolo o sa ai multe iubiri happy, etc.Si cu invatatul, poti sa te duci si la liceu cu profil de asta cu banci cum iti place tie. Funda?