| DariaLaviniaSpoeala a întrebat:

Am o întrebare pentru cei din Bacău.Ce părere aveți despre Colegiul Național Pedagogic Stefan cel Mare? Sunt in clasa a-8-a și anul viitor vreau sa merg la acest liceu.As vrea sa merg la un liceu bun și de asta am întrebat.Multumesc!

1 răspuns:
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Sunt domenii mult mai intersante decat cel pedagogic! nu sunt din Bacau, daca ai veni in Bucuresti ai o varietate de domenii in ce priveste viitorul tau. Economic, Textil, Coafura, Protectia mediului, Stiinte Sociale, Stiintele Naturii, Mecanica, Turism & Alimentatie, Mate-Info, Intensiv Engleza, Maghiara, Latina, Militar