| specialistul97 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare legat de Metin 2 Ro

Daca am cumparat o piatra si am pus pe armura, si mai am cateva pietre si vreau sa pun pe aceeasi armura nu merge. am vazut multi ca au vreo 3 pietre pe o armura, si eu am decat una singura cum pot sa am si eu 3 pietre pe o armura? dau funda va rog ma nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Pai depinde ce lv e armura si cate spati pentru. pitre ai daca ai doar 1 1 poti pune intelegi? daca pui 1 piatra pe o armura de 54 (samanca de exemplu) o sa vezi ca daca pui o piatra mai ai 2 spati libere deci daca e lv mic armura poti pune doar 1 piatrawinking succes si sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce armura e vorba din cate stiu alea de lvl 0 9 si 18 nu poti pune dacat 1 piatra, 26 +2 pietre si 61 + 3 pietre eu asa stiam...