| Deucii a întrebat:

Sal as vrea si yoo nume din astea de mess ◕‿◕。♦ ♥ShUsHuLyK♥♦◕‿◕。 si daca se poate si cu numele andreea deea sau andreutza dulkica

1 răspuns:
| Larysa13 a răspuns:

~~>вєвєℓιcнυυ`

~~>∂єуυтѕαα-χ

~~>вєвєℓυѕнαα`χ

~~>ριтιкαα

~~>ριтιкσтн-χ

~~>мιкυтѕαα` ∂єуυтѕα

~~>zαмвєѕнтє-кα-ριтιкα-тє-ιυвєѕнтєє

~~>∂σσℓcιкα

~~>∂єєα-∂σℓℓcєgιяℓ

~~>χяє∂-кιѕѕχ

~~>ρяιηтzєѕαα-мιкα

~~>вяυηєтѕιкαα sau вℓση∂υтѕαα`
$ãя¢ľ ¶€ ĠǿẪģªℓ
-FataCreata
→ღ♥•þί†ίк•♥ღ←
-FeTitaSuperba
-ciucalataaerata
-DulCineea
-fitzafinedegagica
-IubitaTransparenta
-∙♥εvěry†hing will ςнąпgě∙♥
-ParFumuLmEuDeFloare
-GagicaFiztoasa
-•SϋffℓεΤ•Đε•Cσρίℓ•
-FuNcKyGiRl
-ς๏ρςђίℓ sςάράt đέ ℓά ςάsά đέ ρยғùℓέţί
-NuanteDeToamna
ιиѕι∂є yøur hє∂Яt®
ѽ κдٱD∂ băăăă dε-мεиtă ™ ●
εε›♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥‹зз

ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ
~Vad sunete Aud culori
…♥(nO namE)
♥♥♥ vαℓέη†ίηα♥♥♥ iøßitiςαღ♥ღ
:::тє вєѕк внα…….]♥♥♥
ღ♥ღ Un Simp u InGeRa$ღ♥ღ
ℓσℓιρσρ…ηση ηαмє:χ:χ
ρσкєя…ƒα¢є….вσσσм؟؟!
σ¢нι…ℓα¢яιмαтι ∂є _ѕυѕριηє
ℓσмєє.ℓσмєє ƒαяα ηυмє
♥♥♥[вєвιтzzαα::::тє вєѕк внα...]♥♥♥……….Øჯιɠҽɳ r⊕zȥƶ….BhA…
Un NuMe SpEcIaL

ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ
╚»εїзღÀηđr㤫╝
ιиѕι∂є yøur hє∂Яt®
εмσ↓♀βяίzєshkάülitz♪♥♣乇
♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥♥δόή˙† ђμŕ† ą fζγ♥
ѽ κдٱD∂ băăăă dε-мεиtă ™ ‹зз ● εε› :
º°°º•♥pericol de explozie♥•º°°º
Bømbøniiká døLLcee
Andra.Jμѕ†♥д♥KιÐ
ƒعтiт§ª α§ťα ηυ мαι ¢яє∂є ιη ρσνєѕтι
;;.нυввα вυввα.;;
«—-» αrømα Ѐ vαni£i£ «—-»
♥ ₣αćعʍ sćħٱʍb đع Ġùʍà¿ ׃╳◄─┘
тяαƒι¢αηтα ∂є ρυƒυℓєţι
←¢ιø¢øℓαтα ƒєяι¢ιтå→
↘↙ριтι¢σтυℓ ρℓє¢αт ιη να¢αηтααα↘↙
x. ραѕтιℓυтѕѕα ℓα вυηι¢ιιιι .x
ღ♥ тє υвєѕтє να¢αηтα вαααι ♥ღ
๑۩۩. ρυƒυℓєтιι мααη¢α¢ιιøşιι .۩۩๑
๑ ραятє dιιη яαιι ๑
♥ČяéΌℓĺηα ׃ჯ
ჯ ₣з†ყ†šά Ҝяε тє ƒą¢з šά Zαмвєš†iყ ׃ჯ
CBV→мιςцţα• G û m īᵀ‹зᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴻᴬᴸ ׃σ3
●♥° ● ηєναѕtα ∂є gσℓαη ● ♥°
● ρนғùℓέŧεεεђ яoooǾoooz
ஜ°βέiiiβiii°ஜ
╔═.♥.══════╗
(your name)
╚══════.♥.═╝
»ί'м ίи чøuя đяεαмs«
ραρψθηüℓ ©ü füηdψ†α
©®αwα†α ïη βüℓψηﻉ
ßüßℓℓέ§ wò®ℓd
Cїокоlaтa dε vaиїlїё
♥ Вūŧŧẹŗƒℓ¡ẹš ℓίvέ øηℓŷ α đαŷ ♥
● ¥øüŕ ℓövε ίš мÿ đŕυģ ● ;×
♥♂►☺♥ßå®ßïë ßruneTe ♥♂►☺♥
•Pïtï¢å lµï•
●‹İ↔ςαη↔ςhαηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
ќίѕѕ—мў—аѕѕ—ЬёίЬў
ριтιqαα :χ
ςє тє нσℓвєzι вα ρє нι5`υ мєυ
→ღღfatha lu' tathaaבღღ←
→°●º° amm o fiCaa pLoastaa`→°●º°
→║piticaa' Fαcє Tяαfιc Dє Idєιι Băă║•⊥•←
pitica☻ Maxim am spus → ...
●¢ë d®õg ¢¥üÐåt §ûñt ®ø§ åLbå§t®ü fë®më¢àt●
αsтα mιcα
● Extra Acidϟ αşα сă own
×SupradozaDeVise×
° A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° °
väςå ŀŭ мǻмi ßăăă ƒŗäiєяë
╳Pα¢т ¢υ Dιανσℓιтα╳
Miss♥EcstasY
BaloOnasHe`dE`sApUn
° A†Raç†iê ÐIncøLØ de PaRaÐyS°
←♥тαкє мє нιgн ∙♥
•ცυცυՐυઽค • → nﻉỜffι¢ιαℓ hï5 p∂gε
º•°→ßεßٱ†są←º•° Lu º•°→ ßεßٱ†su←º•°
ℓućįouś•Aćtįvέ●βέiiiβiii♥« ™
ღ α§Τα mﻵcα ஐ
Þrint£sa lü ßεïßïïï;x
─►ع♥Pink obsession ♥ xD◄─┘
∙♥εvěry†hing will ςнąпgě∙♥
√ŗεąų ◕√ąŗą ◕ƈσąε`
PuFuLiKi MiKuTzz.
OffICiAl PagE hi5.for YoU
PuiSOr NemURiTOr
Kiss For Your MAmy
♥ Kent
Sოﺁℓε ƒօг ოεε
»fε†¡ŧžά ŗạŝfά†žά†ά«
♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥
└>ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ♥ мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý ♥
♥ I aм тнe яeasoи of yoυя sмile ♥
♥ςμЂίά♥ςμ♥νίšέ♥
ιиѕι∂є yøur hє∂Яt
•SϋffℓεΤ•Đε•Cσρίℓ•
ρЯíи¢ėšš Døℓℓ
→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←
İ•♥•ỳοΰ
đОūă♦ρūŋċŧę♦iĊŝ ♥
Üŋ ʼnīωёňį ćėļèβЯũ
»fε†¡ŧžά\ mumusikά«
Dά®ς ρЯíи¢ėš
þί†ίк ςά®ε s†ίε
Ďεđđέ Ďยđđεჯ๑•ิ.•ั๑
♥Al¡c¡α♥╳D
☠ PყXყe♔♡мίCøтSα ℓü CяØкøÐίℓü
мίCøтSα ℓü PℓαCίήтίCα
PყXყe☺says☺Taci☺Ŧrεεd○m
●¥øü 'яє мч όьŝєŝŝľόή ●βέiiiβiii♥
вαявι∂υккα ツ тє ƒα¢є ∂0αя ∂ιη ¢υνιηηтє °♡°
у0υυυ ツ мαккє му ° ѕмιℓℓє ♡
ѕє¢¢ѕιιι ° gιяℓℓ
→♥Сђσ¢σℓα†з Ġίяℓ♥←
→♥ßąßiii♥←
‹—•(Hußßą ßußßą)•—›
●๋•Uη ¢Oριℓ ¢u tOtuℓ š¢hιmβat ●๋•
•▓▓▓ ίωİ ღღ LίρŝεS†έ ღღ ¢İŋεvά ▓▓▓•
׃ჯ rãsfãτzατα lu τατα ׃ჯ
ﻻஐ ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ u ஐﻻﻻ
°•♀ღº°♥Prﻵncέ§§ ღº♀°•
▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀▄
βℓθηĐα αﺁα╮Đ∉ ᧆă VαЯă
● Extra Acidϟ αşα сă own
(^.\\\)Zo.Ozie Miko.Otz(^.\\\)
√ÿяµ§ε
弗拉德 tyg3r styl3 曾经
♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥
ஜ°βέiiiβiii°ஜ

°•ßarßyë°• £ •°O RaSƒAtatA •°

☺ ● αđøяαтα ¢α ø ıиgħeтαтα ●☺

∂єєα sρuηе → jє† dе pє prоfїlu mєu
└─►βǎǎǎ ذσмиίsσคяค тяคίεsтε §тчlε иεω ¥σяк◄─┘
A†Raç†iê dIncّLط de mطrmaN†° °
→♥ЄмѲиιƘα Ƭнα Ɖσℓcɛ→♥

Ƥαρʋƨнα Ƭнα Ғяαιɛяɛ

Ƶιcι cαм ғιтƨɛ! Ƭɛ αƨcʋℓт αтɛит Ɔнιαя cяɛʓι cαмι ραƨα?

Ɔɛ Ƭɛ ƲιƬι βωα

C○c○lin○ ∈ste gangsteℜ

~Vad sunete Aud culori~

ﻻ ﻉ√٥ﺎ L-am **** pe Cocolino băăă xD♥ღ

▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀▄

ℓθηĐα αﺁα╮Đ∉ ᧆă VαЯă

Eu vorbesc c-o prajitura xD

● Extra Acidϟ αşα сă own

ҳ̸Ҳ̸ҳ ‹з●๋•Łąmøµ●๋• snεcx‹з ҳ̸Ҳ̸ҳ
╚»εїзღÀηđяεë㤫
ιиѕι∂є yøur hє∂Яt®
εмσ↓♀βяίzєshkάülitz♪♥♣

Mai modifici tu numele happy :d
Bafta :*