| ℓαdу a întrebat:

As vrea si eu niste nume frumoasa tare de SKYPE. Ma cheama Andreea. si as vrea niste nume legate de. numele meu big grin Cu semne de hi5, cum stiti voi mai bine, dar sa fie frumoase puppy dog eyes P.S : Nu vreau porcarii gen : Dedeutza, Andreutza, vreau ceva mai matur. Multumesccc :* Fundiita! :*

Răspuns Câştigător
| andrei321 a răspuns:

¨˜"°º•♥ღﻉ√٥ﺎ♀Đ ƷεД♀ ﻉ√٥ﺎღ♥•º°"˜¨ daca nu iti place da-mi daca vrei reply si vorbim pe skype/mess

4 răspunsuri:
| ๖ClaSSic a răspuns:

:-? Andr33a e bun?;)) Nu stiu ce inseamna pentru tine "frumoase" - "tari"..., dar daca vrei cu semne hi5 te poti inspira de aici: http://colorszone.hitforum.ro/t5-semne-hi5

| Darius123456 a răspuns:

Andr33a Andreeutza