| Olaru_Andreea_1991_R4oV a întrebat:

vreau sa imi aleg un nume de Youtube, dar nu stiu ce sa pun. Nu vreau sa includa numele de familie doar prenumele ( Andreea ), dar sa nu fie ceva gen : andreutza, Deea, AndreeeeeA.
Daca aveti vreo ideea lasati-o mai jos!

Răspuns Câştigător
| tickey a răspuns:

Gandeste-te ce iti place cel mai mult. Ceva ce te-a atras in special. Iti dau exemplu nickname-ul meu :
Tickey vine de la prescurtarea numelui Takeru, prescurtarea fiind TK. Am preluat fonetica prescurtarii si am rescris prescurtarea altfel. Takerul e un personaj de desenul animat Digimon. E cel mai mic si el reprezinta speranta in desenul respectiv.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la ce iti place tie...un nume pe Youtube nu e obligatoriu sa vina de la numele tau normal