| alexandru200320032003 a întrebat:

Sal.Azi am mancat 1 ciorba de fasole(fara carne, fara paine) si cateva ciuperci pe gratar goale.
Mam umflat tare si am pus 1kg...este normal?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te poti ingrasa 1 kg intr-o zi.Te-ai balonat si ingreunat de mancare.Ai sa dai vanturi de la fasole si iti trece.Ti-ai mai revenit? Avand in vedere ca intrebarea ai postat-o ieri si eu ti-am raspuns azi 6 ianuarie.

| aXy99 a răspuns:

E imposibil sa te fi ingrasat 1 kg de la asta intr-o singura zi.

| VelaJohnny a răspuns:

Incearca sa tragi basini, o sa te simti mai bine laughing fasolea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Daca te-ai umflat in burta inseamna ca te-ai balonat. Daca ai pus 1 kg pe tine, eu cred ca e normal.Adica,mananci si te ingrasi.
Acum depinde si cum te-ai umflat. Daca ti s-a umflat doar burta si simti nevoia sa mergi la toaleta, inseamna ca esti balonat.Si sa mananci toata mancarea fara paine...pe mine nu m-ar incanta ideea.
Asta e parerea mea pentru ce am inteles din ce ai scris tu acolo. Daca situatia e mai grava si nu iti trece, spune-le parintilor. Poate ei ca parinti stiu mai bine ce sa faca, sau du-te la medic.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| alexandru200320032003 explică (pentru anonim_4396):

Ciudat sa te ingrasi de la fasole.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Din cate am inteles eu, te-ai balonat.Si pentru faptul ca ai pus 1 kg pe tine, eu cred ca e normal.Adica,mananci si te ingrasi.
Daca te-ai umflat in burta si simti nevoia de a merge la toaleta, inseamna ca esti balonat.
Asta e parerea mea, daca treaba sta mai rau, spune-le parintilor.Probabil ei ca parinti vor sti ce sa faca.
Sper sa-ti fie de ajutor.