| Ady21 a întrebat:

Sal,
Ce programe sunt pentru a intra in telefonul cuiva prin bluethoot fara ca el sa stie? Stiu de acel program super bluethoot... dar la el trebuie sa dea "victima" "accept"! Daca stiti vreun program cu care poti intra fara comfirmare lasati link! dauu fundita

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Iti spun eu. nici unul. programele de genu acesta functioneaza pe acelasi principiu ca si virusii. nimeni nu iti poate face nimic fara sa dai accept.

1 răspuns:
| ciresik80 a răspuns:

De ce ai nevoie de un astfel de program daca vrei ceva din telefonul cuiva nu e mai simplu sa-i ceri sa-ti transfere, eu zic ca asa este cel mai frumos.