| aleccssandra a întrebat:

Cum se cheama programul care apare la status ce melodie asculti? cum pot sa fac sa nu imi apara mereu statusurile care le-am folosit mereu cand deschid winapu?

3 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Http://www.detectinvisible.me/utile.php da aici si cauta in lista...:) si eu o am,
aici gasesti si alte programe, avatare, status pentru mess
bafta:P

| Maia a răspuns:

Programul se numeste "Y! Amp_M9-1", iar daca-l vrei il poti lua de aici: http://elitenick.com/programs/yamp! Trebuie sa ai grija daca in stanga jos(la desktop) este activat programul, atunci cand vrei sa-ti apara melodia trebuie sa-ti apara programul acolo, cand nu vrei sa-ti apara melodia la status trebuie sa nu-ti apara programul acolo. Sper ca am fost destul de explicita.

| virusel a răspuns:

Yahoo Messenger status.asta e numele. Dar sa iti iei varinata pentru ce y! m ai...eu am 10 deci am Yahoo_Messenger_10_status!