| asdasd_4377 a întrebat:

Sal cine stie un server de samp gen cops and robbers de la crazybobs dar sa nu se schimbe orasul la fiecare sfarsit de saptamana? funda

3 răspunsuri:
| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Sall si eu joc samp uite un server foarte tare Ip:94.60.138.138:7788 Jocul se numeste Drift king Romania sper sa te distrezi pentru masina este /v elegy pentru teleportari /sf /lv /ls /is si multe scrii /cmds si iti arata toate comenzile daca vrei sa faci noapte este /noapte si zi /zi SPER SA TE DISTREZI FUNDA?

| andrei_4507 a răspuns:

Un server bun,, cops and robbers``...
ti-as recomanda un server in engleza si anume TeamNeoCopsAndRobbers.Mie imi place serverul. Daca te intereseaza ai id lui aici:

| Lorenso a răspuns:

HostName: [0.3z] Ne-Xam - Cautam Lideri / Helperi!
Address: 93.119.30.139:7777
Players: 42 / 50
Ping: 16
Mode: RO:RPG v1.6
Map: San Andreas

Castigi foarte usor banii la joburi! ( 5000-18000$)