| MCMirela a întrebat:

In legatura cu SA:MP, as vrea un server de "Cops and Robbers".Am gasit un server de la Crazybobs, dar nu imi place ca se schimba orasul la fiecare sfarsit de saptamana, si se reseteaza si banii...(din banca si din mana). Vreau un server in care sa fie cate 100-150 playeri, adica sa fie populat. Funda pentru cel mai bun server!

2 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Am eu un ip de la un server. E destul de populat (104/450 la 22:00 adica acum). Nu am jucat prea mult pe el dar il poti incerca. Ip: 216.245.210.235:7777

| MaGiCoNs a răspuns:

93.119.26.72:7777 Sv asta are un gm nou foarte misto suntem 25/50 playerii