| cami2189 a întrebat:

Sal.cum as putea s aflu si eu idul unei persoane dupa hi5? plssss ajutati-ma am nevoie urgent

2 răspunsuri:
| bianca_1157 a răspuns:

Buna, exista o metoda, facandu-l sa iti dea un comment la orice poza de pe hi5 tau, dupa ce ai primit commentul mergi la mailul tau, acolo vei gasi si adresa lui de mail (id-ul)

| Georgelxxel a răspuns:

Pai. Daca nu il are ca nume la vreun album foto sau in adresa de hi5 ex: http://id.de.mess.hi5.com, nu poti. Singura posibilitate e sa faci un cont de hi5 fals cu de sex opus persoanei caruia ai vrei id-ul, il agati si ai ceri id-ul.