| AcidCuSange a întrebat:

Cum pot sa aflu idul unei persoane, stiind cum il\o cheama si de unde e?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Intrebandu-l/o pur si simplu sau poti intreba un prieten comun!
Pentru ca nu e obligatoriu ca o persoana sa aiba inclus in id numele de familie, prenumele, data nasterii etc.
Succes!
pa, pa

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Poti intreba chiar de persoana aia, sau de cineva care o/il cunoaste.
Bafta si o seara placutahappy

| Nicoleta a răspuns:

Nu poti sa il afli doar daca i-l ceri sau faci rost de la o alta persoana sau daca e afisat pe vreun cont al persoanei respective pe care figureaza cu numele pe care il stii deja.

| εїз a răspuns:

Păi întreab-o, ce e aşa de greu?