| vladv26 a întrebat:

Sal imi spuneti ceva lucruri amuzante care pot sa le fac in timpul orei, lucruri de care sa rada toata clasa, gen sa scoti sunete ciudate, spuneti-mi cele mai tampite lucruri pe care as putea sa le fac

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ai putea sa iesi in evidenta si in afara orei. Este lipsa de respect pentru cel ce incearca sa te invete ceva ce-ti poate folosi in viata.

| Pricked a răspuns:

Vrei atenţie? 10 lei şi-ţi dau soluţia.

| Idontcare69 a răspuns:

Iesi din banca, mimeaza un lesin apoi spune-le ca prietenul tau imaginar te-a pus sa faci asta. laughing

| AleSmartGirl a răspuns:

Dar de ce nevoia aceasta disperata de a iesi in evidenta? Ai incredere in tine, poti iesi in evidenta si cu lucruri mai putin "zgomotoase". Sigur ai multe calitati; da-le frau liber!