| specialistul97 a întrebat:

Sal stie cineva cum sa fac la metin2ro sa transfer arme*armuri*bani de pe un cont pe alt cont de al meu?
Va rog chiar am nevoie si nu stiu cum sa fac, sper sa fie o metoda simpla va rog ::::big grin chiar am nevoie

Răspuns Câştigător
| Th3J0k3r a răspuns:

Ai mai spus intrebarea si ti-am raspuns la fel.caracterele de pe amandoua conturile trebuie sa fie pe aceleasi lumi si servere. daca sunt pe aceleasi lumi si servere deschizi de doua ori metinu si o data intri pe un cont si in acelasi timp intri pe celalalt cont. duci ambele caractere in acelasi loc si dai la schimb sau negustor nu mai stiu exact cum se cheama butonul da e al doilea de sus.