| Boy a întrebat:

Sal stie cineva magazine Vans in Bucuresti?

3 răspunsuri:
| spank17 a răspuns:

Cropp town

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Vazusem acum 2-3 luni de zile in statia de metrou Piata Romana un magazin care comercializa adidasi Vans, rucsaci Eastpak dar cred ca l-au inchis!
Magazinul Base de pe langa Biserica Armeneasca am inteles ca s-a mutat pe strada Septari nr. 22.Mai poti incerca la Ollie sau Boarders pe langa Cismigiu.

| Alin_6165 a răspuns:

Este in Piata Romana! mi-am luat eu si sunt super...scuze ca am raspuns asa intarziat.Pace!big grin