| andrada a întrebat:

Sal!
Stiti ceva carti de groaza (dar sa nu fie foarte stintifico fantastice). Sau ceva carti cu fete adolescente gen Micutele Mincinoase. Sau ceva gen Twilight (in afara de jurnalele vampirilor). spuneti-mi plz si de unde le pot cumpara
Funda!

Răspuns Câştigător
| aNoNiM_3767 a răspuns:

Pai sunt> academia vampirilor, vampirii din morganville, nu plange sub clar de luna, cutia cu fantome, dracula mortul viu, caini turbati ...etc ca nu mai stiulaughing) si le poti lua pe toate din diverta. sper ca ti-am fost de ajutor pupici si sper sa-mi dai mie funditalaughing)

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Sau,sau,sau...
Ce zici de "Chinuiește-i pe copii", de John Saul?
Mie mi-a plăcut foarte mult și e de genul de care zici...
O găsești...la librărie, cred că și la bibliotecă, nu știu sigur. Însă e foarte interesantă!

| killmesoftly a răspuns:

Codul lui Da Vinci

| andrei_6318 a răspuns:

Salut stiu o carte de groaza ucenicul vampirului. o poti lua de la biblioteca:d funda?