| cmbr a întrebat:

Sal'tare TPU! Am si eu o mica(spre mare) intrebare. Vreau sa stiu ce oportunitati mi se arata daca aleg sa merg pe marketing.Ce profil trebuie sa urmez la liceu si ce facultate? Ca ce ma pot angaja si ce salariu m-ar astepta(la anul meu la liceu).

Liceul Virgil Madgearu este bun(nu-s chiulangiu si am auzit ca nu tolereaza astfel de elevi)?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Liceu economic.
Facultate de marketing.
În cel mai rău caz te poți aștepta la salar minim pe economie plus bonuri de masă, ca să aranjezi produsele pe raft la supermarket.
În cel mai bun, manager pe țară la Cola Loca. Salarul nu o să îți încapă într-un singur buzunar.