| cosmin9407 a întrebat:

am 17 ani, inaltime 1.86 m, 75 kg. am si eu o intrebare. cum scap de tesutul adipos de pe abdomen? am incercat cu abdomene lungi si fac miscare in fiecare zi happy. dau fundita

3 răspunsuri:
| superDezastrul a răspuns:

Salut.continua sa faci abdomene si jos si la bara.continua asa pana observi rezultate. daca faci 1 saptamana abdomene nu vei scapa de probl.deci tinete pana se vad rezultatele.succes

| Rockstar_9495 a răspuns:

Sti ce usoar am scapat d 9kg i n3 luni dar era vara. Muream de cald mancam doar paine graham sau neagra, mancam fructe s ilegume fara caren si doar putin lapte si alergam pana oboseam. Sunt jucator de fotbal acum, dar daca vrei niste sfaturi utile despre cum sa ai grija de corpul tau, te sfatuiesc sa vb cu antrenorul meu.

| cosmin9407 explică:

Fac de 1 luna jumatate sala, si doar ca s-a intarit pe dedesubt. dar grasimea tot se vede pe deasupra. in rest nu am nevoie de slabit, doar la abdomen. cand stau pe scaun se vede urat.