| Marlanu_1515 a întrebat:

Sal TPU.Am achizitzionat un lg optimus sol si as vrea sa imi spuneti va rog daca stiti prin bucuresti magazine cu accesorii gsm de unde pot cumpara husa de silicon pentru el sau daca merge sa ii pun husa de la lg optimus black pe el. OFER FUNDA + VOT! VA ROG RASPUNDETZI REPEDE.

2 răspunsuri:
| radu0021 a răspuns:

Buna, vand eu husa pentru LG optimus sol la pretul de 45 lei. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj. Eu le-am luat din afara. La noi in magazine nu au aparut inca.

| radu0021 a răspuns (pentru radu0021):

Din Bucuresti sunt. Adresa mea de mail e accesorii.gsm.021@gmail.com