| olymessi a întrebat:

Sal TPU am nevoie mare de ajutor cu pc!
Vreau sa stiu cum pot afla de ce driver am nevoie pentru placa de retea. MI am reinstalat windows ul dar nu imi apare placa de retea... cele 2 calculatoare acolo jos...desi netul merge/am modem de la UPC/ cum pot sa instalez placa de retea, la placa de retea scrie LAN 10/100 ICS si inca ceva. Cine ma poate ajuta va rog dau funda si raman datorbatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Trebuie sa ai un CDsau DVD cu driverul de la placa de retea sau cutia macar de la placa daca nu le ai deschide Calculaotrul uita-te pe placa de retea si vezi acolo ce scrie dupa poti sa afli si ce driver ai nevoie