| Poe a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul, mi-am pus windows xp, si cand sa instalez driver-ul de la placa video, nu mergea, am crezut ca este de la windows, asa ca, am luat de pe net un iso de la windows 7, si am aceeasi problema, cand deschid device manager si dau sa updatez driver-ul, si dupa imi arata asta http://i.imgur.com/f7Zg9ck.jpg. Va rog frumos sa ma ajutati, cine ma ajuta ii dau funda, si ii raman dator, va rog mult. Multumesc anticipat. :)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce placa video ai? E integrata sau dedicata? Daca e integrata precizeaza modelul placii de baza, daca e dedicata precizeaza modelul placii video (asta, daca le stii).

| Poe explică:

Nu stiu sincer daca e integrata sau dedicata, stiu ca e ATI Radeon HD 3450, atat stiu despre ea. Am luat multe drivere de pe net, dar cand le instalez imi arata ca in poza de mai sus.