| Anonymous01 a întrebat:

Sal TPU, am o problema mai ciudata laughing, sunt baiat, am 14 ani si nu stiu dc dar ma dor sanii, mai precis sfarcurile laughing, si nu stiu dc am observat ca sunt mai tari, ce se intampla? Funda + voturi!

4 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Tu ai ginecomastie
Ginecomastia = dezvoltarea sanilor la barbati
bv te maturizezi mosu` laughing

| YoYo a răspuns:

Dai funda lui lustycvd merita! Nu e nicio dezvoltare.E piatra la san am si eu de vreo o luna si nu mai trecut mai am de asteptat big grin

| THC26 a răspuns:

Acea chestie se numeste "piatra la san " nu are orice baiat. Nu e nimic grav dar o sa te doara cam 1 -2 luni. Are un coleg de la mine din clasa la fel.

| Anonymous01 explică:

Nu e piatra la san sau ginecomastie laughing, pur si simplu a fost o chestie de 4 zile si a trecut, cred ca te la un exercitiu fizic, o sa va votez doar.