| shoriceludebiblioteca a întrebat:

Sal TPU am o problema stau in floresti si de fiecare data cand vreau sa ies afara cu skateu toti tigani vin langa mine se uita de parca n-ar mai fi fazut un skate si tot imi spun vrei bataie ce sa fac sa nu mai vina.
P.S.nu vreau sa ies la bataie

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Nu-i bagi in seama,iti iei skate-ul si pleci in alta parte sau daca ei tot vin dupa tine, te duci in casa, iesi mai tarziu. La mine e altfel eu sar la bataie si tot jegosii aia fug laughing.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana58 a răspuns:

Floresti prahova?