| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, azi mi-am luat un complex de vitamine si minerale si nu stiu daca sa le iau dupa sau inaintea exercitiilor fizice. Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Vitaminele ti-au fost recomandate de medic? Daca trebuie sa le iei, le poti lua inainte de exercitii ca sa ai putere sa faci exercitiile! Ai grija cu vitaminele fiindca luate in exces te ingrasa! De ce nu folosesti o alimentatie echilibrata si iei vitaminele de acolo? Numai bine!