| nanenanenane a întrebat:

Ce marker imi recomandati sa imi cumpar pentru graffiti dintre ON THE RUN 084 (OTR 084) sau MONTANA GOLD(marker nu sprei). amandoua costa la fel dar care se pricepe sa imi spuna plssss

4 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Montana zic varule, cand facem eu din astea asta erea cel mai bun si spreiu...

| BrosAcab a răspuns:

Poti da si cu Big,trebuie doar sa stii sa dai
Eu iti recomand OTR sau Molotow Burner,eu am un montana gold rosu, si nu prea sunt multumit de el, dar merge de tramvaiebig grin

| PEST a răspuns (pentru BrosAcab):

I-ati Montana 94 cel mai bine ca dureaza cel mai mult si e si cel mai folosit
P.S. costa 24 lei full uita-te pe site-ul colors shop(e si magazin pe la uniri

| nanenanenane explică:

Am uitat sa zic si de molotow 640pp...deci care e mai bun dintre OTR 084 MONTANA GOLD(marker nu sprei) sau MOLOTOW 640pp? fiecare costa cate 32RON