| SWEETYdoll a întrebat:

Sal TPU, ce sa fac sa nu mi se mai vada sfarcurile? am doar 10 ani si deja incep sa-mi creasca sanii. mi-e rusine sa ies in public cu sfarcurile la vedere, la varsta asta. deci ce fac:? funda

3 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Stai linistita e normal incepi sa te dezvolti. poti merge cu mama ta sa cumperi o bustierawinking sau sutien. dar mai bine o bustiera

| livefast a răspuns:

Ai 10 ani si te preocupa chestiile astea? ma rog ca sa ii raspund la intrebare poti purta un sutien, bustiera nu te va ajuta deloc.

| ade2299 a răspuns:

Exista sutiene pentru fetite. Sunt niste marimi foarte mici. Acelea te protejeaza si nu vei mai atrage atentia asupra ta. Sau ar mai fi bustierele, dar uneori se vad prin ele.