| cokaina a întrebat:

Sal TPU. cine imi poate zice daca am voie sa transport bauturi alcoolice cu avionul

3 răspunsuri:
| Alex3 a răspuns:

Dap, si marijuana ai voie. cat mai multa. si n-ai voie 1 cartus de tigari.

| deyna10 a răspuns:

Nope nu ai voie tres comanzi tu, ca asa e la noi, tres dai ban dupa ban

| cokaina explică:

Am aflat poti transporta 2 litri de vin sa bere adiq bautura slaba si un litru de tarie vodka whisky sau altele si e vb de bagajul de cala nu ala de mana ca la ala de mana nu ai voie nici cu parfum
tongue