| Anonymous01 a întrebat:

Sal TPU, cine imi spune cele mai multe jocuri cu impuscaturi noi si vechi, primeste funda, imi plac cele cu razboi si cele gen Max Payne, Mafia, Gotfather etc...

Răspuns Câştigător
| BoykAdy a răspuns:

Medal of honor

2 răspunsuri:
| BoykAdy a răspuns:

Daca iti place medal of honor haide sa facem echipa e super jocul si se joaca in echipa tongue adyboy_ady2000 id meu

| JustinAndrei a răspuns:

Salut, iti zic eu niste jocuri bengoase frate laughing)).Le gasesti si online dar sunt super si nu sunt dinalea miniclip. CrossFire, Far Cry 3 jocu meu preferat, hitman 3, Battle Field 3, astea sunt cele mai tari. Fundaa? laughing