| BBlackHearttt a întrebat:

Cum fac imi fac upgrade la LG optimus one p500? versiunea in acest moment este 2.2.2 Dau funda!

Apropo, telefonul meu este cumparat la abonament si a fost decodat pe cosmote de pe Vodafone. dupa ce ii fac upgrade..trebuie decodat din nou?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Intra pe xda-developers.com
Daca stii putina engleza o sa te descurci, si gasesti acolo tot ce ai nevoie, tutoriale, link de download etc
Si nu, odata ce ai facut upgrade, aceasta este liber de cartela deci nu mai trebuie decodat.