| alabalaportocalala a întrebat:

Salut, telefonul Lg Optimus One P500 poate fi decodat? daca da in umra decodari ar putea aparea erori de soft?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Pai nu compara tu Alcatel cu LG si nu se intampla nimic daca il decodezi la un sevice gsm, daca il decodezi tu singur s-ar putea sa apara probleme

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Decodarea nu are nici o legatura cu softul

| alabalaportocalala explică (pentru benny):

Pai am avut un Alcatel si dupa ce l-am decodat am avut probleme cu el! deci daca-l decodez nu va avea nici-o problema?

| alabalaportocalala explică (pentru benny):

Da pai la un service gsm il facwinkingsi multumesc!

| benny a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Pai nu compara tu Alcatel cu LG si nu se intampla nimic daca il decodezi la un sevice gsm, daca il decodezi tu singur s-ar putea sa apara probleme

| alabalaportocalala explică:

,urma decodarii* scuze!

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Da,poate fi decodat prin IMEI, cea mai sigura metoda.Nu se rescrie softul, nu se pierde garantia.Se introduce doar un cod de deblocare.Mai multe detalii pe
www.ovidiu-gsm.com

| alabalaportocalala explică (pentru Gsm_Ovidiu_1987):

OO cam mult timp a trecut de la aceasta intrebare...laughing dar in mersi oricum! big grin