| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza mi se incordeaza singuri muschii?laughingAdica de multe ori,nu odata si gata, bineinteles daca misc mana sunt sanse mari sa termine dar totusi.Pana acum nu am avut treaba dar acum vad ca si bicepsul a inceput.Vreau doar sa stiu cauza. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Sunt niste contractii ale muschilor..asta e total normal.i-a si tu Anticarcel, sunt niste pastile ca sa nu ti se blocheze muschii. sa stii ca sunt sanse sa ti se blocheze muschii si raman tari la maxim incordati si doare foarte rau, atunci sa nu te sperii stai calm du-te cauta un ac sau ceva ascutit si intapa usor muschiu caa sa isi faca reflexul treaba si sa isi revina.Acum 2 luni pe la 3 noaptea m-am intins si mi s-a blocat muschiul si era tun durea oribil de rau. nu vreau sa te sperii dar te avertizez ce se poate intampla