| Alexkingdrift a întrebat:

Am inceput sa fac bodybuilding de 9 luni de zile.Am inceput sa fac muschii mari dar de vreo 2 luni de zile am inceput sa fac putin mai mult antrenament decat faceam inainte si nu stiu din ce cauza nu mai muschii care ii aveam odata adica ma simt mult mai slab si nu stiu de ce.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Probabil te supra-antrenezi.

Ce antrenament ai acum? Si ce mananci?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexkingdrift):

Cate? laughing Si vrei sa progresezi cu atat de multe? laughing Nici arnold nu facea atatea happy

Zi programul de antrenament, cate zile / saptmana ai, ce grupe lucrezi si ce exercitii + serii pentru fiecare grupa.