| Tudoreuandrei a întrebat:

fac 18 ani in 2 zile si am 188 cm inaltime, credeti ca am sanse sa cresc macar pana la 190-192?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Doamne, puiule, esti suficient de inalt.
Nu stiu pentru ce vrei 1.90, dar iti ajunge inaltimea actuala si pentru baschet si pentru modelling si pentru ce vrea sufletul tau.
E posibil sa mai cresti 1-2 cm, da.

| Tudoreuandrei explică (pentru Felissa13Eden):

Stau in Netherlands de 8 ani, si aici media de inaltime e 184-185, crede ma ca aici sunt doar un pic peste medie.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Baietii cresc pana la 19-20 de ani, asa ca fii optimist! fa mult sport, de preferat basket si poate vei mai creste macar 2 cm.

| Tudoreuandrei explică (pentru Anonima163333):

Chiar nu vreau sa te fac proasta, o sa spun dezinformata, nici un sport de pe fața pamantului nu te face mai inalt(daca era adevarat nu mai existau oameni scunzi) cei care joaca basket sunt inalti genetic, nu pentru practica basket.Prea multe crede ca cu ajutorul unui sport unde trebuie sa sari, te va ajuta sa cresti.

| Tudoreuandrei explică (pentru Tudoreuandrei):

Multi cred**

| Anonima163333 a răspuns (pentru Tudoreuandrei):

Ok,multumesc de "compliment".Mi-ai facut ziua mai frumoasa.

| MareleBigBang a răspuns:

Eu aveam 165 cm la 17 ani acum am 19 fara o luna si am 1.75 10cm in cateva luni este mediu sau scund cand aveam 1.65 ma simteam f scund

| Tudoreuandrei explică (pentru MareleBigBang):

Eu ma simt mediu la 188, deci tu esti scund cred.