| anonim_4396 a întrebat:

Faceti-mi si mie o lista cu toate programele care trebuie unui calculator deoarece vreau sa reinstalez windowsul singur dar nu stiu toate programele. Funda

4 răspunsuri:
| EUReKa a răspuns:

Pai,mess/skype [daca folosesti], winamp, bs palyer/vlc, un antivirus [depinde de performantele pc`ului tau], mozzila/chrome/opera

| TPU3455353576 a răspuns:

Nu stiu

| cristiiiiiii a răspuns:

Pai antivirus, conectiunea la internet, driverele pentru sunet, Adobe flash player si apoi restul mess, skype, winap si ce mai folosesti tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristiiiiiii):

Care sunt driverele pentru sunet?