| jurjionut a întrebat:

Am o prietena care are un calculator si cand ruleaza windowsul se opreste singur. Cateodata mi se aprinde si cand incerc sa intru in cv foldere iar se opreste. Am incercat sa reinstalez windowsul dar la fel patesc...se opreste orice as face si nu stiu ce sa fac sa nu se mai opreasca. Este din cauza procesorului sau din cauza sursei? va rog sa ma ajutati cat mai repede posibil deoarece vrea sa stie azi ce ar putea sa faca cu el...Va multumesc. P.S.

3 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Cauzele pot fi multiple:
1) se infoaca prea tare
2) condensatori umflati in sursa
3) procesor
4) rami
deci cel mai bine sa-l duca la un specialist sa ii faca o testare pe componente

| jurjionut explică (pentru IT4Ever):

Mersi happy

| IT4Ever a răspuns (pentru jurjionut):

Cu placere happy