| ovyviorel a întrebat:

Sal TPU, m-am bronzat pe la gat si vreau sa stiu daca mai imi trece sa revina la normal culoarea

Răspuns Câştigător
| gaby_1815 a răspuns:

Buna! nu te speria caci o sa iti treaca dar peste ceva vreme ca intai se va coji:d bafta

2 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Dap...iti va reveni culoarea dar se va exfolia pielea adica e ca si cum te-ai usca pe piele

| Sorinna a răspuns:

De trecut, nu iti va trece prea curand... Pielea se decoloreaza foarte incet. Bronzeaza-te pe tot corpul si acopera fata, pentru a face un bronz uniform.