| Liiiax99 a întrebat:

M-am bronzat aiurea si as vrea sa stiu in cat timp imi revine nuanta pielii la normal?
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In toamna cand te imbraci gros

| anonima0101 a răspuns:

Peste cateva luni. Imi pare rau pentru tine. Acum prietenii tai o sa iti spuna " Te-ai bronzat ca tractoristii ".

| DrMundo a răspuns:

In aproximativ 3-4 luni. dar nu ascunde ca te-ai bronzat prost. fii mandru sau mandra de tine. toata lumea greseste