| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU!:* N-a dat profa' de romana sa facem o auto-descriere...Si nu prea imi vin ideiangry. Ma puteti ajuta? Sunt bruneta, am 1.56, ochi capui...As vrea un raspuns super rapid pls! Raman datoare. App. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Vreoproblema a răspuns:

Buna,numele meu este. Sunt bruneta, am ochii. parul. si am 1 50.Sunt. imi place sa. si practic. Hobbi urile mele sunt. Funda?

2 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Intr-o autodescriere vei trece si insusirile fizice si cele morale; insusir fizice:inalta,bruneta,ochi caprui,picioare frumoase si insusiri morale:inteligenta,prietenoasa,sincera, iubitoare, devotata etc.

| NoFkinName a răspuns:

Am sa incep cu lucrul ce iese rapid in evidenta. Aspectul fizic. Am ochii mari caprui, parul brunet si stralucitor si 156 de centimetrii pe care ii detin.

| Vreoproblema a răspuns (pentru NoFkinName):

Buna,numele meu este. Sunt bruneta, am ochii. parul. si am 1 50.Sunt. imi place sa. si practic. Hobbi urile mele sunt. Funda?