| dinamovistu99 a întrebat:

Sal TPU, nu stiti vreun program de vazut pozele de pe facebook al cuiva care nu-i prieten cu mine? dau funda, si stiu ca la unele persoane se vad pozele chiar daca nu is preieten cu e; big grin

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista un asemenea program.

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Deaia le vezi pozele deoarece nu au profil privat.Dar nu cred ca exista un astfel de programoh go on

| DonAnonymius a răspuns:

Este imposibil, nu există un asemenea program.Acele persoane la care nu le poţi vedea pozele au setat asta prin programul de confidenţialitate, care nu poate fi spart.