| dinamovistu99 a întrebat:

Sal TPU, nu stiti vreun program de vazut pozele de pe facebook al cuiva care nu-i prieten cu mine? dau funda, si stiu ca la unele persoane se vad pozele chiar daca nu is preieten cu el;

Răspuns Câştigător
| pisylayla a răspuns:

Pentru a vedea pozele unor persoane pe care nu le ai ca prieteni pe facebook, poti sa-ti faci inca un cont (care se face foarte usor) cu un alt nume. Si tu spuneai ca la unele persoane poti vedea pozele chiar daca nu le ai ca prieteni, dar acele persoane au setat sa vada toata lumea pozele stii ca este o setare, sa iti vada doar prietenii pozele sau toata lumea. Sper ca te-am ajutat. Funda?