| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU

o sa am banchetu de a VIIIa si vreau sa imi iau costum da n prea stiu cum sal aleg.

am tenul "rosu" cum ar veni pentru ca am acnee pe pbraji si tample(stiu e nasol rau:(()

eu m-am gandit la un costum slim fit gen asta

https://www.google.ro/......ps?/search

asa mai "lucios" da nisi foarta ca sa dea in dala de ginere.

voi ce parere aveti dati-mi si voi ceva modele(precizez k ma prinde mai bine greiul(asa cred)). as prefera sa imi dati de pe situri de costume.

funda cel mai informativ raspuns.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un costum negru si o camasa alba cu detalii la maneci.Succes!

| Own3r a răspuns:

E frumos costumul.Merge.
Eu totusi ma gandesc la ceva mai causual...
Gen un blug, pantof negru un tricou negru si un sacou...gen sport asa.winking

| NewTerminator explică (pentru Own3r):

Nici n vreau sa aud de blugi. poate un pantalon mai "sobru care sa tina locul pantalonuli de costum da n prea merge pentru ca n sar mai potrivi cu sacoul

| GatitulMiresei a răspuns:

Alege un costum intr-o culoare neutra, ca de exemplu gri carbune sau bleumarin.
http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-costum-mire/;