| laurlaur2552 a întrebat:

Vreau sa invat rusa... daca stiti niste site-uri de pe care poti invata rusa dati-mi-le pls...dau funda saitului cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Uite aici:http://www.allysatis.org/ficheeleve/eleve.php?lang=7&langaff=36

Sau iti copi eu de pe FL cd-uri de rusa!
Id-ul meu: lupugabriela99@yahoo.com

Funda?

2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Glumesti cred.
E o limba foarte grea, cu alfabetul ala imposibil, cu reguli complicate. Ai nevoie de profesor sau de cineva care sa te ajute macar la inceput, pentru cunostintele minime de gramatica.

| laurlaur2552 explică (pentru michelia):

Alfabetul il stiu.stiu sa citesc in rusa.da nu stiu sa vb.un exemplu собака stiu sa-l citesc da nu stiu ce inseamna.ai inteles?