| VD_Dragoș_1998 a întrebat:

Sal, un prieten mi- a intrat pe pc si s-a uitat la filme xxl, si a aparut ceva cu Politia de amenda si poza de la fb. Se intampla ceva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e asa grav ca s a uitat la filme xxl? sunt doar filme cu oameni grasi.

si ala e doar un virus de 2 lei

| VD_Dragoș_1998 explică (pentru suntserios):

Nu frate m.am speriat ca nu puteam inchide google si eram conectat al Fb si am vazut ca scrie Ip pc, windosul orasul si poza de profil

| VD_Dragoș_1998 explică (pentru suntserios):

Nu frate dar m.am speriat ca imi aparea locatia windosul, ip pc si poza de profil si zicea ceva de amenda

| WaterDrop a răspuns:

Este doar o escrocherie menita sa faca persoane credule sa le dea bani.Nu are nici o treaba cu politia reala, stai linistit.

| VD_Dragoș_1998 explică (pentru WaterDrop):

Okey,sunt ingrijorat, mersi frumos.