| jonydd a întrebat:

Sal vreau si eu un Client de metin2 ca metinu chinezesc dar de preferat in engleza sau roaman ca nu stiu chineza mersi vreau sa-mi fac un server si de aia; D ceva ce seamana cu metin2 united olz

2 răspunsuri:
| eldorado a răspuns:

Daca vrei sa hti faci asa ceva.o sa ei o a menda cat capul tau.si e putin complicat cu servarul de metin. trebuie sa ai pc mereu pornit./si pana hti faci utilizatori. e greu.hti trebuie pc.de mare performanta alfel la 10/utilizatori. merge foarte greu

| hellchild a răspuns:

Nu ai nevoie de 2gb ram 2gh cpu, si nu iei nici o amenda. da dac aia au inchis megaupload nu prea ai cum sa-l iei